Jdi na obsah Jdi na menu

Doutníkový popelník

5. 2. 2013

Tento druh popelníku se od cigaretového liší především tvarem, zpracováním, ale také cenou. Odkládací místo pro doutník bývá široké takovým způsobem, aby kuřák mohl odložit jakýkoliv tvar a velikost doutníku, který právě kouří. Zpracování může být různé od kermaiky přes dřevo a kov. Osobně vlastním jeden dřevěnný s kovovou výplní, viz.foto, se kterým jsem spokojen. Jeho pořizovací cena byla cca 240,-kč ve známé trafice ve větších obchodních centrech, a to je velmi pěkná cena. Existují i dražší, za některé můžete zaplatit i přes 1000,-kč, ale záleží jak velký a pro kolik osob popelník chcete. Rád bych si časem pořídil větší popelník, ale zatím se po něm neohlížím.

doutnikovy popelnik.jpg

 

Pokud jste solitérní kuřák doutníků, doporučuji spíše podobnou verzi jako mám já. Pokud je vás více, rozhodně bych se nebál investovat do většího např. keramického popelníku na doutníky.

Výběr ponechám již na vás, rozhodně doporučuji se zeptat ve specializovaných trafikách nebo obchodech, kde vám mohou s výběrem popelníku na doutníky poradit.

Autor: Snekmen