Jdi na obsah Jdi na menu

Fire Cuban Seed Tobacco

2. 7. 2013

Další ze sbírky speciálních exemplářů k vyzkoušení zakoupíte, např v OD Kotva za cca 65 kč za kus. Značku jsem nikde nedohledal, čili se řídím odhady a vlastními zkušenostmi.

Základní informace,které jsem zjistil uvádím zde:

Původ:Honduraská republikahonduraska-republika.jpg

Délka: 170 mm

Průměr: 14,5 mm

Tvar: Panatela

Náplň: Honduras a Nikaragua

Vázací list: Connecticutský

Krycí list: Costa Rica - Colorado

fire-cst-pohled.jpgAčkoliv se mi nepodařilo nalézt více informací o tomto longfilleru, musím přiznat, že za svoji cenu má co nabídnout, ne-li více než jeho dražší konkurence. Buket příjemný tabákový, dost podobný kubánským doutníkům zn. Partagas Milles fleur nebo Romeo y Julieta Belvederes. Po zapálení přijde ta nejlepší část z tohoto rituálu. Aroma, které v sobě skrývá tóny kávaové vůně a vůně po mandlovém oleji. Silově spíše na střední úrovni. Popel drží 2 cm a dobu hoření odhaduji na 35 až 45 minut podle potřeby. Jemný třepotavý popel s jemně linoucím se kouřem udělá v kombinaci s vůní a chutí doutníku to právé požitkářské. Doporučím jej spíše zvídavým lidem a těm, kteří rádi zkouší novinky. Ne, že by doutník nebyl vhodný pro začátečníky, ale tento exemplář je spíše, dle mého, určen lidem, co rádi experimentují. Za sebe doporučuji, pouze těm, jak jsem uvedl.

fire-cst-pohled-2.jpgfire-cst-hori.jpg

 

 

 

 

 

 

 

fire-cst-orezavani.jpg

 

 

 

Pozn. Pokud někteří z vás naleznou další informace o tomto longfilleru, neváhejte a zašlete je prosím prostřednictvím komentáře, na e-mail nebo na facebook

Děkuji


Autor: Snekmen

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář